ام دی اف 3 میل پرینتی

ام دی اف 3 میل پرینتی ورقهایی با ضخامت 3 میلی‌متر می‌باشند که با نوعی رنگ و مواد UV پوشش داده می‌شوند. این ورق‌های MDF یکی از پر مصرف‌ترین محصولات در صنعت چوب به شمار می‌رود که به کمک لیزر می‌توان بر روی آنها حکاکی کرد و با نام‌های هالوژن و یا برفی در بازار مشاهده می‌شوند. در صنعت چوب انواع مختلفی از ورق های ام دی اف وجود دارد، یکی از پرمصرف ترین محصولات در صنعت چوب، ورق های ام دی اف ۳ میل هستند، که می‌ توان با استفاده از لیزر بر روی آنها به راحتی حکاکی کرد. این ورقه ها به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، استفاده ی بیشتری نسبت به ورقه های دیگر دارند.

Particle element

نحوه تولید ورق MDF سه میل پرینتی

ورق‌های ام دی اف 3 میل پرینتی همانطور که از اسمشان گویاست، دارای ضخامت 3 میل هستند و زیر مجموعه‌ی ورق‌های MDF می‌باشند. ورق‌های ام دی اف خام ضخامتی معادل 2.6 و 2.7 میل دارند که با پوشش رنگی که بر روی آنها انجام می‌گردد نهایتا قطر آنها 3 میلی‌متر می‌باشد.

این ورق‌ها با افزودن سه لایه رنگی به صورت پرینتی بر روی MDF خام تولید می‌شوند. در پایان نیز توسط یک لایه یو وی (UV) روکش می‌شوند تا در برابر تغییر رنگ مقاومت بالایی داشته باشند. این ورق‌ها اغلب به رنگ سفید و در سایز 183 × 244 سانتی‌متر تولید می‌شوند.

ویژگی‌های ام دی اف 3 میل پرینتی

دارای رنگ‌های متنوع
طول عمر بیشتر نیست به سایر ورق‌ها
قابلیت برش به 4 یا 8 قسمت مساوی
دارای سطح یک دست، صاف و بدون تابیدگی
قابلیت چاپ طرح و عکس اختصاصی روی آنها

قیمت ام دی اف 3 میل پرینتی

گروه صنعتی پتروفوم دارای سال‌ها تجربه در حوزه تهیه و توزیع MDF سه میل پرینتی و دیگر MDF ها می‌باشد و بهترین و با کیفیت‌ترین انواع MDF را با قیمت مناسب به بازار عرضه می‌نماید.با توجه به نوسانات شدید قیمتی لطفا جهت اطلاع از قیمت این محصول با ما تماس حاصل فرمایید.